Menu

Kategorie

Kolekcja Chicago

Ilość: 11

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 11

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Chicago

Ape Łazienki oferuje płytki gresowe z hiszpańskiego pochodzenia z kolekcji Chicago. Nowa kolekcja Chicago łączy w sobie tradycyjne efekty, wyjątkowe faktury i delikatny wygląd, traktując sztukę jako wszechogarniające piękno. To modne heksagonalne płytki utrzymane w barwach betonu dostępne są w rozmiarze 19.8x22.8 cm. Kolekcja o wykończeniu matowym oferowana jest w stylu klasycznym z delikatnymi niuansami kolorystycznymi znajdzie zastosowanie praktycznie w każdym pomieszczeniu. Na ścianach czy podłodze w łazienki czy kuchni to klasyczne miejsca gdzie stosujemy płytki ale również jako element aranżacji w holu czy salonie np. jako okładzina kominka. Płytki Chicago pięknie komponują się w połączeniu z drewnem czy kamieniem naturalnym. Poprzez łączenie płytek o różnych rozmiarach można utworzyć niezwykle elementy dekoracyjne na ścianach, które nie wymagają dodatkowych dekoracji przyciągając wzrok własnym kształtem.  

Zastosowanie- płytka ścienna, płytki podłogowe, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do przedpokoju, płytka do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij