Menu

Kategorie

Kolekcja Ohio

Ilość: 11

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 11

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Ohio

Kolekcja Ohio to seria płytewk gresowych w kształcie heksagonów. Są to płytki heksagonalne w rozmiarze 23x26 o matowej powierzchni imitujące beton z lekkimi przetarciami. Płytki utrzymane są w naturalnej kolorystyce szarości , beży i brązu. Połączenie kolorystyki i faktury płytek daje nam bardzo piękne płytki o wyrafinowanym efekcie końcowym. Są to płytki hiszpańskie z oferty fabryki Ape Ceramica. Kafle Ohio to płytki gresowe, mrozoodporne o bardzo uniwersalnym zastosowaniu. Możemy je układać jako płytki ścienne, płytki podłogowe ale również jest to idealna propozycja płytek do wykorzystania jako płytki na taras czy jako płytki elewacyjne. Kolekcja ta składa się z płytki bazowej w kolorach szarym, grafitowym, beżowym i brązowym oraz z dekoracyjnych heksagonów Iowa grey mix i Iowa Ivory Mix 23x26. Są to płytki które są propozycją płytek do wnętrz industrialnych, nowoczesnych oraz klasycznych, country czy rustykalnych. Będą idealnie wyglądać w połączeniu z drewnem, kamieniem czy elementami dekoracyjnymi ze stali. Ape ceramica proponuje do tej kolekcji płytki wielkoformatowe Old street 40x120.

Propozycja zastosowania:

- płytki podłogowe, płytki ścienne, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki łazienkowe, płytki do przedpokoju, płytki tarasowe, płytki do holu, płytki elewacyjne.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij