Menu

Kategorie

Kolekcja Solid

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Solid

Hiszpańskie płytki gresowe z kolekcji Solid to odpowiedź na obecnie panującą mode na płytki heksagonalne w różnych kolorach. Są to płytki o uniwersalnym zastosowaniu produkowane na gresowym podkładzie, mrozoodporne które można stosować jako płytki ścienne i płytki podłogowe. Są to kafle typu monokolor o gładkiej matowej powierzchni oferowane w trzech wersjach kolorystycznych. W gamie barw znajdują się zarówno płytki w kolorach najpopularniejszych takich jak biały, czarny i szary. Są to kafle heksagonalne idealne do wykorzystania jako płytki łazienkowe, płytki do kuchenne, płytki do przedpokoju, elementy aranżacji w salonie np. jako okładzina kominka. To kafle gresowe o stonowanym wzornictwie i matowej gładkiej powierzchni, które znajdą zastosowanie zarówno w obiektach mieszkalnych jak i na zewnątrz, jako płytki na taras, płytki balkonowe, płytki elewacyjne. Płytki Solid pięknie komponują się w połączeniu z drewnem czy kamieniem naturalnym, mogą być ciekawym elementem aranżacji klasycznej, minimalistycznej, czy retro. Ze względu na parametry techniczne płytki Solid mogą znaleźć zastosowanie na zewnątrz na tarasie, balkonie, w altance, na fasadzie lub na chodniku. W ofercie producenta są następujące płytki z tej kolekcji: Solid White, Solid Grey i Solid Black.

Zastosowanie-Płytki gresowe: płytka ścienna, płytki podłogowe, płytki na taras, płytki na elewację, płytka na balkon, płytka kuchenna, płytka łazienkowa, płytka do salonu, płytka do przedpokoju, płytka do holu, płytka do altany.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij