Menu

Kategorie

Kolekcje Trident i Aster

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcje Trident i Aster

Płytki heksagonalne Trident Hex25 i Aster Hex 25 to jedna z propozycji płytek gresowych hiszpańskiej fabryki Codicer. Jest to nowoczesna a jednocześnie bardzo klasyczna kolekcja płytek gresowych utrzymanych w czarno białej kolorystyce. Dzięki graficznemu wzorowi heksagony Trident Hex i Aster Hex 25 tworzą na większej powierzchni oryginalne graficzne geometryczne wzór. Kafle heksagonalne o bardzo charakterystycznej stylistyce stanowiące idealną propozycję okładziny do pomieszczeń mieszkalnych jak i użytkowych, restauracji, kawiarni, hoteli. Te hiszpańskie płytki proponowane są jako płytki ścienne, płytki podłogowe, jak również płytki tarasowe, płytki balkonowe czy płytki elewacyjne. Bardzo uniwersalny charakter i wysokie parametry płytki Trident i Aster powodują że kolekcje te cieszą się dużym zainteresowaniem pośród projektantów, dając duże możliwości aranżacji niestandardowych wnętrz. Są to uniwersalne  płytki gresowe o szerokim zastosowaniu. Spełnią swoją role idealnie jako płytki ścienne, płytki podłogowe  jak i płytki tarasowe czy elewacyjne.

 Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do przedpokoju, płytki elewacyjne, płytki na taras, płytki balkonowe.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij