Menu

Kategorie

Kolekcja Europe Ric

Ilość: 15

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 15

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Europe Ric

Europe składający się z pięciu ciepłych i metrycznych odcieni, jest bogaty w detale graficzne, które nawiązują do ręcznego wyrobu produktu. Ten porcelanowy gres imitujący beton nawiązuje do nowoczesnego i industrialnego stylu, nadając powierzchniom przyjazną i intymną duszę. Europe posiada przebarwienia tworzące tzw. efekt postarzenia co pasuje do stylu minimalistycznego, industrial czy urban. W gamie pięciu kolorów i podstawowych formatów Europe jest tym rozwiązaniem, które nadaje nowoczesnym środowisku architektonicznego oddechu. Europe oferowana jest w wielu formatach 80x80, 60x60 i 30x60cm, posiada matową antypoślizgową powierzchnie R10 i rektyfikowane krawędzie. Przeznaczona jest do stosowania na podłogę czy ściany do wewnątrz, dla zewnętrznego stosowania producent oferuje Europe Grip, skontaktuj się z nami jeżeli jesteś zainteresowany model Grip. Jest to idealna propozycja płytek do kuchni, płytek do salonu, możemy je położyć w łazience, czy przedpokoju. Dostępne kolory: Europe White, Europe Black, Europe Grey, Europe Beige i Europe Greige.

 Zastosowanie: płytki podłogowe, płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do przedpokoju, płytki tarasowe, płytki elewacyjne, płytki na balkon. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij