Menu

Kategorie

Kolekcja Intro

Ilość: 15

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 15

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Intro

Kolekcja Intro to płytki produkowane z gresu przez hiszpańską fabrykę. Kolekcja składa się z gładkich i strukturalnych płytek ściennych i podłogowycho wymiarze 29,5x90xm, 30x90 cm i 60x60cm. Glazura matowa  jak i kolorystyka z strukturą przypominającą beton czy cement w odcieniach szarości pasują do każdego stylu i wyposażenia. Kolekcja o ponadczasowym wzornictwie z możliwością zastosowania na ścianach i na podłodze zarówno w nowoczesnych wnętrz jak i w aranżacjach klasycznych, nowoczesnych czy retro. Płytki Intro pięknie komponują się w połączeniu z drewnem, lnem czy kamieniem. Ich zastosowanie jest możliwe praktycznie w każdym pomieszczeniu. Wszystkie rodzaje płytek są nierektyfikowane i przeznaczone do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz. Dostępne kolory płytek to: Intro Crema, Intro Gris, Intro Marfil. Każdy kolor również dostępny jest jako płytka strukturalna trójwymiarowa a dostępne model to: Intro Mosaico, Intro Sendai i Intro Motion.

 Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki na kominek, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij