Menu

Kategorie

Kolekcja Metropolis

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Metropolis

Cement z charakterem, kolekcja Metropolis z delikatnym reliefem i cementową grafiką, która zapewnia perfekcyjne wykończenie. Poza właściwościami estetycznymi, solidność i trwałość elementu sprawiają, że jest on optymalny zarówno dla okładzin, jak i podłóg. Płytki Metropolis mają bardzo szerokie zastosowanie, możemy je wykorzystać jako płytki ścienne, podłogowe, elewacyjne czy tarasowe. Są to płytki imitujące cement dające rustykalny efekt w klasycznych wnętrzach, jednocześnie świetnie sprawdza się jako element aranżacji dużych nowoczesnych, wręcz industrialnych przestrzeni. Kafle Metropolis pięknie komponują się z drewnem i nowoczesnym wyposażeniem. Kolekcje dostępne są w wymiarze 60x60cm i 30x60 cm. Dostępne kolory to: Metropolis Gris, Metropolis Beige, Metropolis Blanco i Metropolis Pizarra.

 Zastosowanie: płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki na ścianę, płytki na podłogę, płytki do holu, płytki do przedpokoju, płytki do jadalni, płytki na kominek.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij