Menu

Kategorie

Kolekcja Qubus

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Qubus

Kolekcja Qubus to płytki gresowe imitująca beton dostępna w formacie 31x62 i 28,3x40,8 cm w sześciu modnych odsłonach kolorystycznych. Qubus to wyjątkowa seria płytek gresowych z jednej strony mamy klasyczne płytki prostokątne, z drugiej strony mozaikę drewnianą Mozaika Heksagon Timber. Cała kolekcja oferowana jest o matowej powierzchni, możemy stosować na ścianach i podłodze zarówno nowoczesnych wnętrz jak i w aranżacjach klasycznych, nowoczesnych czy country. Płytki Qubus pięknie komponują się w połączeniu z naturalnymi materiałami jak drewno, len czy kamień. Ich zastosowanie jest możliwe praktycznie w każdym pomieszczeniu. Oba rodzaje płytek przeznaczone do zastosowania wewnątrz lub na zewnątrz. Dostępne są trzy kolory: Qubus Beige, Qubus White, Qubus Soft Grey, Qubus Grey, Qubus Dark Grey i Qubus Antracite.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij