Menu

Kategorie

Kolekcja Calacata

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Calacata

Kolekcja Calacatta White płytki imitujące naturalny marmur typu kalakata o białej powierzchni i szarych smugach.  Jest to kolekcja płytek gresowych i ściennych typu marmur calacata. Płytki gresowe typu Calacatta oferowane są w dwóch formatach 59,5x59,5 w przypadku płytki rektyfikowanej i błyszczącej i w formacie 60,7x60,7 w przypadku płytki matowej i nierektyfikowanej.  Glazura Calacatta  white to płytki błyszczące, produkowane w formacie 25x75, płytki te mają rektyfikowane krawędzie. Jest to klasyczna kolekcja płytek o ponadczasowym i uniwersalnym designie. Kafle imitujące biały marmur z tej kolekcji to płytki które można wykorzystać w każdym pomieszczeniu mieszkalnym, jak i w obiektach użytkowych, jako płytki łazienkowe, płytki do kuchni, czy płytki do salonu.

Zastosowanie; płytki gresowe- płytki podłogowe, płytki ścienne, płytki do salonu, płytki na taras, płytki na balkon, płytki do przedpokoju, płytki kuchenne, płytki do holu, płytki do altany.

Płytki ścienne - glazura 24,5x74,5 - płytki ścienne, płytki do kuchni, płytki łazienkowe, płytki do salonu, płytki do przedpokoju.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij