Menu

Kategorie

Kolekcja Gilmore

Ilość: 14

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 14

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Gilmore

Kolekcja Gilmore z hiszpańskiej fabryki Arcana to płytki ścienne na podkładzie gresowym kamień naturalny. Są to płytki gresowe ścienne o matowej powierzchni i wysokimi parametrami technicznymi. Kolekcja Gilmore składa się z gładkich płytek imitujących kamień czy beton, płytek Doit dekoracyjnych z wzorem, płytek strukturalnych Rollins i Grant z wzorem heksagonalnym imitującym plaster miodu. Cała kolekcja jest utrzymana w kolorach naturalnych szarych i kremowych. Kolekcja dostępne jest w kształcie prostokątnym o wymiarze 33.3x100 cm. W skład kolekcji wchodzą płytki: Gilmore Beige, Gilmore Sombra, Gilmore Gris, Rollins Beige, Rollins Gris, Rollins Sombra, Doit Gris, Doit Beige, Grant Beige, Grant Gris, Grant Sombra, Grant Beige Oro, Grant Sombra Oro i Grant Gris Oro.

Zastosowanie: płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do holu, płytki na kominek, płytki do przedpokoju.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij