Menu

Kategorie

Kolekcja Greek Capuccino

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Greek Capuccino

Greek Capuccino to Marmur, kamień metamorficzny z ponadczasową historią od wieków jest stosowany jako okładzina podłogi, ścian jako materiał chodnikowy i medium rzeźbiarskie. Greckie capuccino to kolorowa interpretacja marmuru srebrnego cienia, chcemy dodać własne ziarno piasku do tego cudownego naturalnego marmuru, którego kolor przedmiotów zawiera miliony odcieni od bieli do szarości i wprowadziliśmy cały ten zakres kolory w cieplejszych tonacjach, w których nie ginie żaden szczegół i dodaje ciepła pomieszczeniu. Luksus i harmonia dla przestrzeni emanujących designem i elegancją, w których ten szlachetny kamień zajmuje centralne miejsce. Ponadczasowość kolekcji Greek Capuccino w połączeniu z właściwościami gresu sprawia, że ​​jest to idealna kolekcja do dekoracji wnętrz lub na zewnątrz. Całość dostępna jest o wykończeniu błyszczącym i formacie 60x120cm.

Zastosowanie: płytki podłogowe, płytki ścienne, płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki na kominek, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij