Menu

Kategorie

Kolekcja Marsella

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Marsella

Design serii Marsella zapewnia charakterystyczne odcienie i żyłki marmuru, które doskonale nadają się do dekoracji każdego pomieszczenia. Kolekcja dostępna w rozmiarze 60x60 cm i 25x75 cm o uniwersalnym zastosowaniu, można je układać jako płytki podłogowe w przypadku gresu i jako płytki ścienne wyprodukowane z białego podkładu. Seria tych płytek to przykład produktów które można wykorzystać zarówno we wnętrzach mieszkalnych, np. jako płytki łazienkowe, w salonie, jako płytki do kuchni, czy kafle do holu, oraz we wnętrzach publicznych typu hotele, restauracje, biura, sale konferencyjne. Zaprojektowane płytki ścienne to dekoracje proste ale zarówno wyjątkowe, cienkie listewki to opis Marsella Store, natomiast Marsella Unic to kafle z wzorem trójwymiarowym. Dodatkowym atutem w tej kolekcji są wykończenia m.in. stopnicy i stopnicy narożne z zaokrąglonym bokiem dostępne w rozmiarze 30x60 cm, skontaktuj się z nami pod indywidualne zamówienie. Cała Kolekcja jest dostępna w dwóch kolorach: Marsella Vison, Marsella Perła, Marsella Beige i Marsella Marengo.

 Zastosowanie: płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki na ścianę, płytki na podłogę, płytki do holu, płytki do przedpokoju, płytki do jadalni, płytki na kominek.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij