Menu

Kategorie

Kolekcja Onyx

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Onyx

Onyx to kolekcja płytek imitujących naturalny kamień o tej samej nazwy. Płytki te charakteryzują się ciekawą  kolorystyka i strukturą. Oferowane są w kolorach beżowym Onyx Silver 60x120 i Onyx Harmony 60x120, dwóch odcieniach szarości Onyx Silver 60x120 i Onyx Grey 60x120 i grafitowym Onyx Graphite 60x120. Są to płytki gresowe o charakterystycznym dla naturalnego onyksu wzornictwie i strukturze przekroju tego kamienia. Są to płytki gresowe polerowane o intensywnie błyszczącą powierzchnię, Płytki z tej kolekcji posiadają wysokie parametry techniczne, dzięki gresowemu podkładowi są mrozoodporne, mają wysoką czwartą klasę ścieralności PEI IV i dodatkowo posiadają rektyfikowane krawędzie dzięki czemu można zastosować przy ich układaniu minimalną 2 mm fuge. Są to płytki o uniwersalnym zastosowaniu, glazura ta może być zastosowana jako płytki podłogowe, płytki ścienne, jako okładzina np kominka czy elewacji.

Zastosowanie; płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki na elewację, płytki na balkon, płytki na kominek.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij