Menu

Kategorie

Kolekcja Venato REA

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Venato REA

Kolekcja Venato to płytki gresowe imitujące biały marmur z użyleniem w kolorach szaro-brzowych o matowej powierzchni. Płytki gresowe marmuropodobne Venato to hiszpańskie produkt o ciekawym wzornictwie w czterech rozmiarach i formach gwarantuje to bardzo ciekawy, niepowtarzalny efekt końcowy. Kafle gresowe Venato są oferowane w formatach Modular 22x44/22x22/44x44/44x66, 28,5x33 i 21x63 cm. Gresowy podkład tych kafli daje nam produkt o uniwersalnym zastosowaniu, możemy je wykorzystać jako płytki ścienne jak i podłogowe.  Są to kafle mrozoodporne, tak więc można je wykorzystać również na tarasie czy balkonie. Dostępne modele to: Venato, Venato Strip,Venato Hexagon i Venato Modular. 

Zastosowanie; płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki na elewację, płytki na taras, płytki na balkon, płytki na kominek, płytki do przedpokoju, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij