Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Glass Mix

Ilość: 18

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 18

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Glass Mix

 

 Kolekcja mozaik Glass Mix to oferta mozaik dekoracyjnych wykonanych ze szkła. Jest to seria dekoracji z oferty firmy Dunin. W kolekcji tej znajdziemy mozaiki ścienne w całym przekroju barw, odzwierciedlają one  różnorodność i intensywność barw jakie można nadać szkłu. Mozaika Glass Mix to idealna propozycja elementów dekoracyjnych do wykończenia nowoczesnych wnętrz jak i w stylu glamour.  Mozaika Glass może być inspiracją do odważnych zestawień, zapewniając nieograniczone możliwości aranżacji wnętrz. Polecane miłośnikom oryginalnego stylu i unikatowych rozwiązań.

Mozaiki oferowane są między innymi w kolorach białym , srebrnym, czarnym, czerwonym, zielonym, fioletowym, złotym, brązowym, niebieskim czy pomarańczowym. W ofercie znajdziemy również łączenia np. biało czarne, różnych odcienie zieleni, czerwieni, szarości itp. czy szkła matowego i błyszczącego. Mozaiki tworzone są z kostek kwadratowych, prostokątnych, czy cienkich pasków szkła w różnych odcieniach. Producent oferuje nam również płytki ze szkła w formatach 30x10 i 10x10. Możliwość wykonania wzorów na indywidualne zamówienie – oferta kolorów i rozmiarów dostępna w GLASS MIX Color Card.

Dunin jako producent zaleca ich stosowanie jako element wykończenia wnętrz:
ścian łazienek, kuchni, brodzików, saun, niecek basenowych
Należy pamiętać że do montażu mozaik należy zastosować profesjonalny klej do szła i luster.  Producent tych dekoracji  proponuje klej Dunin Technik Crystal Fix.

Mozaiki oferowane są w kolorach białym , srebrnym, czarnym, czerownym, zielonym, fioletowy, złotym, , brązowym. niebieskim czy pomarańczowym. W ofercie znajdziemy również łączenia np. biało czarne, różnych odcienie zieleni, czerwieni, szarości itp.  szkła matowego i błyszczącego. Mozaiki tworzone są z kostek kwadratowych, prostokątnych, czy cienkich pasków szkła w różnych odcieniach. Producent oferuje nam również płytki ze szkła w formatach 30x10 i 10x10.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij