Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Treverkmore

Ilość: 10

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 10

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Treverkmore

Treverkmore to płytki drewnopodobne które powstały w wyniku inspiracji zróżnicowaniem odcieni i bogatemu wzornictwu drewna.  Widzimy w tej kolekcji elegancję a jednocześnie prostotę drewna.

Płytki gresowe Treverkmore oferowane są w 5 kolorach, począwszy od ciepłych beży po intensywne szarość. Niezależnie od koloru płytki te nadają wnętrzu naturalnie przyjaznego nastroju. 

Płytki imitujące drewno z tej kolekcji maja uniwersalne zastosowanie, są to płytki podłogowe i płytki ścienne. Oferta części kolorów została poszerzona o płytki w wersji antypoślizgowej nazywane grip. Dzięki temu producent stworzył możliwość płynnego przejścia z płytką z pomieszczeń mieszkalnych na zewnątrz np taras, werandę czy balkon.

Treverkmore to kolekcja włoskich płytek gresowych mrozoodpornych z oferty Marazzi, Produkty tego producenta stanowią markę samą w sobie.

Marazzi proponuje te kafle jako płytki łazienkowe, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do przedpokoju, jako płytki tarasowe, płytki elewacyjne czy balkonowe.

Wysokie parametry techniczne pozwalają na wykorzystanie tych desek również w pomieszczeniach użyteczności publicznej, biurach, restauracjach czy pubach. 

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij