Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Treverkview

Ilość: 11

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 11

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Treverkview

W ofercie fabryki Marazzi znajdziemy serię Treverkview imitującą klasyczne drewno dębowe. Jest to kolejna odsłona kolekcji Treverk, w której znajdziemy liczne wariacje na temat różnorodności i piękna drewna. Treverkview interpretuje oryginalną zmienność typowych wzorów żył, sęków drewnianych desek z całym ich mocnym, zdecydowanym charakterem, harmonizującymi kolorami i wzorami dla maksymalnej wszechstronności użytkowania. Charakter płytek powoduje że jest to idealna propozycja płytek panelopodobnych do nowoczesnych wnętrz np utrzymanych w stylu skandynawskim. 


Deski Treverkview proponowane są w 9 różnych kolorach począwszy od jasnych beży po szarości z rektyfikowanymi krawędziami o rozmiarze 20x120 cm.

Sa to płytki drewnopodobne uniwersalne pod względem zastosowania. Możemy je wykorzystać jako płytki podłogowe i ścienne, a dodatkowo poszerzono możliwość ich komponowania wewnątrz i na zewnątrz budynków mieszkalnych i komercyjnych dzięki wprowadzeniu płytek Treverkview Grip, które są antypoślizgowe R11. Płytki te polecane są jako płytki kuchenne, płytki łazienkowe, płytki do salonu, płytki do holu, płytki tarasowe, płytki na balkon czy płytki elewacyjne.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij