Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Trevi

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Trevi

Kolekcja Trevi to płytki gresowa o matowej powierzchni z podzieloną powierzchnią w stylu mozaiki. Płytka o wymiarze 44x44 cm są pochodzenia z hiszpańskiej fabryki. Płytka Trevi to bazowy element wzoru płytki Trevi Deco o beżowym podkładzie z pięknym wzorem floralnym do ułożenia na zewnątrz lub wewnątrz. Płytki przewidziane są do stosowania na zewnątrz i wewnątrz podłodze i ścianie w połączeniu można uzyskać ciekawe wzory. Kolekcja utrzymana w kolorach naturalnych ziemnych, pasuje do stylu rustykalnego, klasycznego czy country. Zastosowanie kolekcji do nowoczesnego stylu ułatwią nam połączenia z elementów naturalnych takich jak drewno, len czy bawełna.


Zastosowanie: płytki gresowe, płytki podłogowe, płytki ścienne, płytki do kuchnie, płytki do salonu, płytki na taras, płytki elewacyjne, płytki do łazienki, płytki do przedpokoju, płytki do holu.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij