Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Trevi

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Trevi

Kolekcja Trevi to płytki gresowa o matowej powierzchni z podzieloną powierzchnią w stylu mozaiki. Płytka o wymiarze 44x44 cm są pochodzenia z hiszpańskiej fabryki. Płytka Trevi to bazowy element wzoru płytki Trevi Deco o beżowym podkładzie z pięknym wzorem floralnym do ułożenia na zewnątrz lub wewnątrz. Płytki przewidziane są do stosowania na zewnątrz i wewnątrz podłodze i ścianie w połączeniu można uzyskać ciekawe wzory. Kolekcja utrzymana w kolorach naturalnych ziemnych, pasuje do stylu rustykalnego, klasycznego czy country. Zastosowanie kolekcji do nowoczesnego stylu ułatwią nam połączenia z elementów naturalnych takich jak drewno, len czy bawełna.


Zastosowanie: płytki gresowe, płytki podłogowe, płytki ścienne, płytki do kuchnie, płytki do salonu, płytki na taras, płytki elewacyjne, płytki do łazienki, płytki do przedpokoju, płytki do holu.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij