Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Cotti Italia

Ilość: 19

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 19

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Cotti Italia

Kolekcja Cotti Italia to imitująca płytki terakotę w kolorze ceglastym i naturalnym beżowo-kremowym o matowej powierzchni. Kolekcja ta jest charakterystyczna dla architektury i stylu śródziemnomorskiego. Kolekcja płytek prostokątnych w formacie 15x30cm cm i kwadratowych 15x15cm, 30x30cm i 60x60cm. Gres Cotti Italia przywraca urok klasycznego materiału ceramicznego, oferując go w czterech kolorach i pięciu formatach. Projekt, który przekazuje całe ciepło i tradycję pięknej włoskiej terakoty. Cała kolekcja składa się z płytek gładkich o antypoślizgowej powierzchni z możliwością stosowania na zewnątrz. Są to płytki gresowe o bardzo szerokim i uniwersalnym zastosowaniu. Możemy je wykorzystać zarówno jako płytki podłogowe i płytki ścienne a nawet na elewację na taras czy balkon. Rustykalny charakter płytek pozwala na ich wykorzystanie w pomieszczeniach retro, w stylu country śródziemnomorskim.

 Zastosowanie: płytki gresowe- płytki ścienne, podłogowe, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do korytarzy, płytki do biura, płytki do holu, płytki elewacyjne, płytki na taras, płytki na balkon.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij