Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Fiori Di Bosco

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Fiori Di Bosco

Kolekcja Fiori Di Bosco to piękne ponadczasowe płytki imitujące kamień produkowane na podkładzie gresowym. Kolekcja ta składa się z płytek gresowych w kształcie prostokątnym o rozmiarze 59x119 cm i kwadratowym o formacie 59x59cm, dodatkowy zaprojektowano płytki heksagonalne Mosaico o 24,5x21,7cm. Kafle dostępne są w kolorystyce beżu, brązie, szarym i grafitowym. Dodatkowo kolekcja zawiera płytki w wersji wykończenia o powierzchni błyszczącej tzw. polerowanej. Jest to hiszpańska glazura, która może stanowić element aranżacji wnętrz mieszkalnych praktycznie w każdym pomieszczeniu w kuchni, łazience, przedpokoju, holu, jako element aranżacji lub dekoracyjny we wnękach czy na kominku. Dostępne modele to Fiori Di Bosco Beige, Fiori Di Bosco Brown, Fiori Di Bosco Grey i Fiori Di Bosco Graphite. 

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do korytarzy, płytki do biura, płytki do holu, płytki na elewację, płytki na taras, płytki balkonowe.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij