Menu

Kategorie

Kolekcja Metallic APA

Ilość: 22

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 22

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia

Kolekcja Metallic APA

Nowa kolekcja Metallic jest jak sama nazwa wskazuje inspirowana metalem i charakteryzuje się oksydowany metal. Płytki gresowe w nurcie urban, które mają przetrwać upływ czasu. Wyjątkowe i eleganckie płytki, które dzięki różnorodności formatów dają poczucie przestronności, a dzięki różnorodnym wzorom można je dopasować do wszelkiego rodzaju projektów. Płytki Metallic oferowane są w pięciu formatach 99.55x99.55cm, 59.55x59.55cm, 49.75x99.55cm, 28x30cm i 29.75X99.55 cm o matowej powierzchni. Kolekcja produkowana na podkładzie gresowym jest mrozoodporna i posiada antypoślizgowe właściwości płytki ścienne produkowane są na białym podkładzie i przeznaczone do wewnątrz. Płytki ścienne dodatkowo poszerzone są o dekory wzorzyste. Dostępne kolory z tej kolekcji to biały, szary, brąz i zieleń każdy z nich posiada mocne przebarwienia co podkreśla wygląd oksydowanego metalu. Dostępne płytki: Metallic Green, Metallic Brown, Metallic Grey, Metallic White, Metallic Ornato, Metallic Cosmos, Metallic Glimpse Gold Plate i Metallic Glimpse Silver Plate.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do korytarzy, płytki do biura.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij