Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Mystone Ardesia

Ilość: 22

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 22

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia

Kolekcja Mystone Ardesia

Gres z kolekcji Mystone Ardesia zainspirowany jest występującą pod tą samą nazwą skałą osadową, która odegrała niezwykle ważną rolę w historii architektury. Sugestywne motywy kolekcji o naturalnym uroku występującej w kolorach Bianco, Cenere i Antracite, dostępnej z wykończeniem typu naturalnego, strukturalnego lub ze strukturą i w licznej gamie formatów, do których zalicza się między innymi formaty 120x120 cm, 60x120 cm, 75x150cm, 75x75 cm, 60x60 cm i 30x60 cm, w przypadku wariantów Bianco i Cenere, charakteryzujące się innowacyjną technologią antypoślizgową StepWise. Idealne połączenie współczesnego designu z parametrami technicznymi: Mystone Ardesia to idealne rozwiązanie w przypadku projektów wewnętrznych i zewnętrznych w sektorze mieszkaniowym i komercyjnym.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do korytarzy, płytki do biura, płytki do holu.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij