Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Palatino

Ilość: 17

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 17

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Palatino

Kolekcja marmuru trawertynowego prezentowana jako odpowiedź na trend, w którym nostalgia wskazuje na przeszłość, do wzorów i elementów dekoracyjnych inspirowanych starożytną Grecją na tle materiałów sprowadzonych z tych samych świątyń Palatino starożytnego Rzymu. W pobliżu tego miejsca, na Wzgórzu Palatynowym, wydobywany jest naturalny marmur, trawertyn. Jest to naturalny marmur najdłużej stosowany w historii, zarówno w podłogach, jak i okładzinach, we wnętrzach, na zewnątrz, na elewacjach itp. ze względu na swoją dużą twardość i spójność, nawet w najbardziej awangardowej dzisiejszej architekturze. Klasyczna paleta kolorów Ivory, Natural i Silver oraz cicha i kompaktowa grafika, która pozwala przetrwać w czasie, przetrwać kaprysy mody i zachować głębokie i refleksyjne piękno dla niektórych trwałych i wiecznych przestrzeni. Palatino oferowana jest w formatach 59,1×119,1, 60x120, 45x90 i 32×62,5cm. Te płytki gresowe posiadają wysokie parametry techniczne antypoślizgową powierzchnie R9 i klasę ścieralności IV.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki podłogowe, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do przedpokoju, płytki do holu.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij