Menu

Kategorie

Kolekcja Pure Stargres

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Pure Stargres

Kolekcja Pure to płytka produkowane na podkładzie gresowym o wymiarze 31x62 i 60x60 cm. Płytki te zarówno kolorystycznie jak i w strukturze powierzchni z delikatnymi nierównościami przypominają kamień z delikatnym użyleniem. Są to płytki podłogowe i ścienne o uniwersalnym zastosowaniu. Kafle Pure łączą w sobie efekt nowoczesności jak i naturalności w kolorystyce. Kafle te łączą w sobie zarówno wysoką jakość wykonania jak i modny, ponadczasowy design. Ze względu na swoje cechy kolekcja Pure może znaleźć zastosowanie zarówno w obiektach użyteczności publicznej jak i w pomieszczeniach mieszkalnych, wewnątrz na podłogach i ścianach np. w przedpokoju, pokoju, salonie, łazience czy kuchni. Dostępne modele całej kolekcji to: Pure Antracite, Pure Grey, Pure Soft Grey i Pure Beige.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do korytarzy, płytki do biura.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij