Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Quarzite

Ilość: 15

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 15

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Quarzite

Seria Quarzite nie pozostawia nikogo obojętnym dzięki wzornictwu i fakturze autentycznego kamienia. Ale ta seria poprawia się estetycznie dzięki wieloformatowej mozaiki w stylu deco, bardzo dobrym do pokrycia każdej wewnętrznej ściany lub elewacji. Jak pokazano na zdjęciach, zamienia dom w przyjazne, proste miejsce, które zapewnia dobre samopoczucie. Dostępne również baseny antypoślizgowe. Te płytki gresowe o matowej powierzchni przeznaczone na podłogę i ścianę do wewnątrz jaki na zewnątrz - modele Antislip. Naturalne bodźce dla żywiołowego i urzekającego kamienia dostarczanego we wszystkich formatach 40,8×66,2cm, 45×45 cm, 32×62,5cm i 30x30cm, aby pokryć najnowocześniejsze i kosmopolityczne przestrzenie. Dodatkowo oferujemy płytki typu Modular zwane Quarzite Mod 3 jest to komplet płytek składających się z trzech formatów 45×45cm, 45×22,5cm i 22,5x22,5cm, które tworzą innowacyjny układ i cieszące się popularnością jak okładziną podłogi lub na zewnątrz np. na tarasie. Cała kolekcja dostępna jest w trzech kolorach Quarzite Blanco, Quarzite Arena i Quarzite Gris. 

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki podłogowe, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do przedpokoju, płytki do holu.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij