Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Rustic

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Rustic

Szczególnie autentyczny odnowiony rustykalny styl, a zatem o tradycyjnym smaku, ale doskonale nadający się do bardzo nowoczesnych przestrzeni. Jest dostępny w formatach z gresu 33,15×33,15 i listelo 16,5×33,15 oraz odcieniach, które rozciągają się od klasycznej cremy, natury lub cotto (bardzo domowe) do szarego, co przywołuje cement dla bardzo nowoczesnych przestrzeni w stylu miejskim. Jest to ciekawa kolekcja płytek imitujących terakotę o klasycznym charakterze to idealna propozycja okładzin do pomieszczeń mieszkalnych. Te płytki proponowane są jako płytki ścienne i podłogowe o gładkiej powierzchni. Bardzo uniwersalny charakter i wysokie parametry płytki Rustic powodują, że płytka ta cieszy się dużym zainteresowaniem pośród projektantów, dając duże możliwości aranżacji wnętrz. Dostępne kolory Rustic Natura, Rustic Gris, Rustic Cotto i Rustic Crema. Podstawowo kolekcja posiada klasy ścieralności II,III i IV i antypoślizgową powierzchnie R9 pod zamówienie płytki z powierzchnią Antislip R11 i klasą ścieralności III.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki podłogowe, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do przedpokoju, płytki do holu.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij