Menu

Kategorie

Kolekcja Silky-Pul

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Silky-Pul

Kolekcja Silky-Pul to płytki gresowe o nietypowym wzornictwie imitujące kamień. Jest to ciekawa propozycja płytek imitujących kamień, która posiada delikatne użylenie i perłową błyszczącą powierzchnię. Oferowane w formatach 79x79 cm i 59x119cm i dwóch kolorach Blanco i Beige z powierzchnią Pulido o rektyfikowanych krawędziach. Płytki Silky-Pul mają bardzo szerokie zastosowanie, możemy je wykorzystać jako płytki ścienne lub podłogowe. Są to płytki dające elegancki efekt w klasycznych wnętrzach, jednocześnie świetnie sprawdza się jako element aranżacji dużych nowoczesnych, wręcz industrialnych przestrzeni. 

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki elewacyjne, płytki do korytarzy, płytki do biura, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij