Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Rhombus Snow &Black

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Rhombus Snow &Black

Kolekcja Rhombus Black&Snow to przykład kafli gresowych których twórcy inspirowali się intensywnością kontrastu między czernią i bielą w połączeniu z delikatnością małych rombów nadających każdej przestrzeni wyjątkowości i wyrazistości. Niewątpliwie to nowoczesne płytki w kształcie rombów oferowane w kolorach białym i czarnym o matowej powierzchni. Są to płytki gresowe  o nowoczesnym charakterze i bardzo uniwersalnym zastosowanie. Na jedną kaflę o wymiarze 26,5x51 składa się 45 rombów, tworzących wizualnie efekt mozaiki. Jest to propozycja płytek gresowych. które możemy stosować jako płytki ścienne i płytki podłogowe. Dodatkowo jako gres są to płytki mrozoodporne, możemy je wykorzystać jako np okładzina elewacji.  Kafle heksagonalne Hex proponowane są jako element aranżacji wnętrz mieszkalnych i użytkowych. Płytki te w obu kolorach posiadają klasę ścieralności PEI 3.

Zastosowanie: płytki na podłogę, płytki ścienne, płytki do kuchni, płytki łazienkowe, płytki do salonu, płytki do przedpokoju, płytki do holu, płytki na elewację, płytki tarasowe, płytki na balkon.

 Są to płytki gresowe w dwóch wersjach kolorystycznych biało czarnej, gdzie biel stanowi dominującą barwę i czarno białej, gdzoe biel stanowi tylko kontrast w formie fugi dla czarnego tła.  Jest to propozycja nowoczesnych płytek.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij