Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Ottawa

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Ottawa

Kolekcja Ottawa staje się idealna dla tych, którzy lubią otwarte przestrzenie i nowoczesny wystrój. Płytki imitujące cement dostępne są pełnej gamie odcieni szarości. Ottawa w czterech kolorach od bieli i odcieni szarości dostępna w praktycznych formatach 80x80, 60x60, 45x45, 59x59 i 30x60cm. Cała kolekcja posiada nierektyfikowane krawędzie i antypoślizgową powierzchnie R9, poszczególnie modele są rektyfikowane i posiadają antypoślizgowość R11. Kafle Ottawa są mrozoodporne i świetnie się sprawują wewnątrz jak i na zewnątrz. Są to płytki które możemy wykorzystać we wnętrzach nowoczesnych, klasycznych, rustykalnych jak i industrial. Wyglądają bardzo naturalnie ożywiają każde wnętrze, a np. w połączeniu z drewnem nadają harmonii i ciepła pomieszczeniom. Ottawa to płytki przeznaczone przez producenta zarówno do pomieszczeniach mieszkalnych jako płytki łazienkowe, płytki kuchenne czy jako płytki do salonu, jak i do budynków użyteczności publicznej, restauracji czy hoteli. Dodatkowym atutem w tej kolekcji są wykończenia m.in. stopnicy i stopnicy narożne z zaokrąglonym bokiem dostępne w poszczególnych rozmiarach od 30x80, 30x60, 30x45 po 29x59 cm, skontaktuj się z nami pod indywidualne zamówienie. Oferujemy modele: Ottawa Topo, Ottawa Gris, Ottawa Blanco i Ottawa Titan. 

 Zastosowanie płytki gresowe: płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki na ścianę, płytki na podłogę, płytki do holu, płytki do przedpokoju, płytki do jadalni, płytki na kominek.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij