Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Gades

Ilość: 11

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 11

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Gades

Kolekcja Gades z hiszpańskiej fabryki Arcana to płytki ścienne na podkładzie gresowym imitująca beton i kamień naturalny. Są to płytki gresowe ścienne o matowej powierzchni, rektyfikowane i wysokimi parametrami technicznymi. Kolekcja Gades składa się z gładkich płytek imitujących kamień czy beton, płytek Zadar bardziej dekoracyjnych sprawiające wrażenie że zanurzono kawałki kamienia na powierzchni, płytek Taroko sprawiające wrażenie że zanurzono kawałki drewna w batonie i drewnopodobnymi Nameri. Cała kolekcja jest utrzymana w kolorach naturalnych szarych, grafitowych i beżowych. Kolekcja dostępne jest w kształcie prostokątnym o wymiarze 32x99 cm, w skład kolekcji wchodzą płytki: Gades Antracita, Gades Beige, Gades Gris, Zadar Antracita, Zadar Beige, Zadar Gris, Taroko Antracita, Taroko Gris, Taroko Beige, Nameri Crema i Nameri Miel.


Zastosowanie: płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do holu, płytki na kominek, płytki do przedpokoju, płytki do biura, płytki do hotelu.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij