Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Moonlight

Ilość: 25

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 25

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia

Kolekcja Moonlight

Kolekcja Moonlight to płytki gresowe imitujące biały, czarny i kremowy włoski marmur lub kamień. Jest to kolekcja eleganckich ponadczasowych płytek wiernie oddających piękno naturalnego marmuru, który stał się na powrót hitem dla architektów w aranżacji wnętrz. Jest to propozycja płytek marmuropodobnych z oferty hiszpańskiej fabryki Arcana. Kolekcja Moonlight ma bardzo szerokie zastosowanie, możemy je wykorzystać jako płytki ścienne i podłogowe. Są to płytki imitujące marmur dające elegancki efekt w klasycznych wnętrzach, jednocześnie świetnie sprawdza się jako element aranżacji dużych nowoczesnych, wręcz industrialnych przestrzeni. Kolekcja pięknie komponuje się z drewnem , nowoczesnym jak i klasycznym wyposażeniem.  Kolekcja Moonlight to płytki ceramiczne o matowym wykończeniu powierzchni oferowane w wielu formatach od klasycznych kwadratów i prostokątów dostępne w wymiarach 33.3x100 cm, 59,3x119,3 cm, 19,2x119,3 cm, 59,3x59,3 cm po Mozaikę o wymiarze 31,8x29 cm w kształcie heksagonu 21,3x23,1 cm jak i imitat deski o wymiarze 19,2x119,3 cm. Kolekcja składa się z płytek Oberon, Himalia, Tarvos, Janus, Cressida, Amalthea, Bestla, Thalassa, Herse, Neso, Palene, Thebe, Hati, Narvi i Elara.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do salonu, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do holu, płytki do przedpokoju.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij