Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Moonlight

Ilość: 27

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 27

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia

Kolekcja Moonlight

Kolekcja Moonlight to płytki gresowe imitujące biały, czarny i kremowy włoski marmur lub kamień. Jest to kolekcja eleganckich ponadczasowych płytek wiernie oddających piękno naturalnego marmuru, który stał się na powrót hitem dla architektów w aranżacji wnętrz. Jest to propozycja płytek marmuropodobnych z oferty hiszpańskiej fabryki Arcana. Kolekcja Moonlight ma bardzo szerokie zastosowanie, możemy je wykorzystać jako płytki ścienne i podłogowe. Są to płytki imitujące marmur dające elegancki efekt w klasycznych wnętrzach, jednocześnie świetnie sprawdza się jako element aranżacji dużych nowoczesnych, wręcz industrialnych przestrzeni. Kolekcja pięknie komponuje się z drewnem , nowoczesnym jak i klasycznym wyposażeniem.  Kolekcja Moonlight to płytki ceramiczne o matowym wykończeniu powierzchni oferowane w wielu formatach od klasycznych kwadratów i prostokątów dostępne w wymiarach 33.3x100 cm, 59,3x119,3 cm, 19,2x119,3 cm, 59,3x59,3 cm po Mozaikę o wymiarze 31,8x29 cm w kształcie heksagonu 21,3x23,1 cm jak i imitat deski o wymiarze 19,2x119,3 cm. Kolekcja składa się z płytek Oberon, Himalia, Tarvos, Janus, Cressida, Amalthea, Bestla, Thalassa, Herse, Neso, Palene, Thebe, Hati, Narvi i Elara.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do salonu, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do holu, płytki do przedpokoju.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij