Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Oneway

Ilość: 24

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 24

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia

Kolekcja Oneway

Płytka Oneway White Lapado 240x120 z fabryki Baldocer to piękna dużego formatu płytak gresowa imitująca beton w kolorze białym.

Kolekcja Oneway z fabryki Baldocer to płytki gresowe i ścienne imitujące kamień naturalny czy beton w kolorach bieli, szarości i metalicznego brązu. Płytki gresowe są mrozoodporne, rektyfikowane i posiadają matową, antypoślizgową powierzchnię. Wysokie parametry techniczne płytek z kolekcji Oneway pozwalają na ich wykorzystanie zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, użyteczności publicznej jak również na zewnątrz. Płytki Oneway dostępne są w formatach 30x60, 60x60, 80x80, 60x120, 80x160 i 260x120. Cała kolekcja Oneway oferowana jest w ciepłej naturalnej kolorystyce. Podstawowe kolory to Oneway White Lapado, Oneway Copper Lapado, Oneway Steel Lapado i Oneway Night Lapado. Kolekcja Oneway to płytki które możemy wykorzystać zarówno w aranżacji wnętrz nowoczesnych, industrialnych jak i klasycznych a nawet rustykalnych. Połączenie z elementami drewna daje możliwość stworzenia wnętrza uniwersalnego i ponadczasowego. 

Zastosowanie: płytka na podłogę, płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do holu, płytka na taras, płytka na balkon, płytka na chodnik. 

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij