Menu

Kategorie

Kolekcja Pienza

Ilość: 16

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 16

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Pienza

Pienza Avorio Pulido 80x160. Płytka gresowa wielkopowierzchniowa imitująca marmur.

Kolekcja Pienza hiszpańskiego pochodzenia składa się z płytek podłogowych i ściennych, jest to płytka imitująca marmur i posiadają dekoracyjne użylenie co podkreśla naturalny wygląd. Kolekcji Pienza to synonim elegancji dający efekt wyszukanego wnętrza. Są to klasyczne i eleganckie płytki gresowe i ścienne imitujące naturalny kamień czy marmur dostępne w szerokiej gamie formatów począwszy od rozmiaru 80x80, 60x120, 60x60, 40x120 skończywszy na 80x160. Pienza to hiszpańskie płytki o uniwersalnym zastosowaniu, można je układać jako płytki podłogowe jak i płytki ścienne w przypadku płytek na gresowym podkładzie. Ciekawa propozycją są w tym przypadku płytki ścienne dekoracyjne Pienza Winken i Pienza Top 40x120, które nadadzą każdemu pomieszczeniu wyjątkowej elegancji i niepowtarzalnego efektu. Płytki z tej kolekcji maja błyszczącą gładką powierzchnię i rektyfikowane krawędzie. Ponieważ są to płytki gresowe mają powierzchnie antypoślizgową R9 i są mrozoodporne. Seria tych płytek to przykład produktów które można wykorzystać zarówno we wnętrzach mieszkalnych, np. jako płytki łazienkowe, w salonie, jako płytki do kuchni, czy kafle do holu, oraz we wnętrzach publicznych typu hotele, restauracje, biura, sale konferencyjne. Cała Kolekcja jest dostępna w czterech kolorach: Cenere, Grigio, Avorio, Miele. 

Zastosowanie:płytki gresowe, płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki na ścianę, płytki na podłogę, płytki do holu, płytki do przedpokoju, płytki do jadalni, płytki na kominek.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij