Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Arkesia

Ilość: 16

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 16

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Arkesia

Hiszpańskie matowe płytki gresowe i ścienne z kolekcji Arkesia imitują w idealny sposób naturalny kamień. Są to płytki oferowane w czterech kolorach naturalnych Moon-biało-szary, Ash-szara, Sand-piaskowa i Ivory-kremowa. Uzupełnieniem tej kolekcji są płytki ścienne dekoracyjne Arkesia Look i Arkesia Spike o wymiarach 30x90 cm. Dekor Arkesia Spike charakteryzują się strukturalnym wzorem, przy czym po całej długości płytki wyfrezowano paski o różnych wymiarach i odstępach. Arkesia Look natomiast posiada na całości wzór kształtem przypominającym fale. Połączenie płytek bazowych i dekoracji pozwala na stworzenie unikatowych aranżacji. Gres Arkesia produkowany jest w jednym formacie, jako tradycyjna płytka kwadratowa 60x60. Kafle z tej kolekcji produkowane są na gresowym i białym podkładzie, gresy to płytki o powierzchni antypoślizgowej klasy R9 i klasie ścieralności PEI IV. Wysokie parametry techniczne, mrozoodporność czyni te płytki uniwersalnymi pod względem walorów użytkowych. Są to kafle które można stosować jako płytki ścienne, płytki podłogowe oraz na zewnątrz jako płytki na taras czy płytki elewacyjne. Ich użytkowa wszechstronność pozwala na wykorzystanie ich w obiektach mieszkalnych, obiektach użytkowych oraz jako przedłużenie aranżacji pomieszczeń mieszkalnych na zewnątrz.  Są to gresowe kafle o ponadczasowym wzornictwie, matowej i gładkiej powierzchni. Ze względu na cechy kolekcji mogą one znaleźć zastosowanie również na tarasie zewnętrznym, fasadzie domu, balkonie, w altance lub jako element chodnika. Dostępne kolory z tej kolekcji to Arkesia Sand, Arkesia Ash, Arkesia Moon, Arkesia Ivory, Arkesia Moon Look,  Arkesia Ivory Look, Arkesia Spike Sand i Arkesia Spike Ash.

Zastosowanie- płytka podłogowa, płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do przedpokoju, płytka do holu, płytka do biura, płytki na taras, płytki na balkon, płytki na elewację, płytki do altanki.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij