Menu

Kategorie

Kolekcja Colorline

Ilość: 11

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 11

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Colorline

Colorline to płytki ścienne produkowane na podkładzie białym imitujące kamień lub piaskowiec. Kolekcja dostępna w wymiarze 31,5x100 cm o rektyfikowanych krawędziach. Kolekcja Colorline to płytki o matowym wykończeniu i gładkiej lub trójwymiarowej powierzchni. Kafle Colorline oferowane są o jednolitej kolorystyce utrzymanej w bieli, brązie, niebieskim, zielonym i kości słoniowej. Dodatkowo zaprojektowano wzorzystą płytkę w stylu Patchwork o geometrycznym motywie. Kafle te łączą w sobie zarówno wysoką jakość wykonania jak i modny, ponadczasowy design. Ze względu na swoje cechy kolekcja Colorline może znaleźć zastosowanie zarówno w obiektach użyteczności publicznej jak i w pomieszczeniach mieszkalnych, wewnątrz na ścianach np. w przedpokoju, pokoju, salonie, łazience czy kuchni. Dostępne modele całej kolekcji to: Colorline Blanco, Colorline Azul, Colorline Verde, Colorline Marfil, Colorline Topo, Colorline Blanco Star, Colorline Azul Star, Colorline Verde Star, Colorline Marfil Star, Colorline Topo Star i Decorado Colorline.

 Zastosowanie: płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki na ścianę, płytki do holu, płytki do przedpokoju, płytki do jadalni, płytki na kominek.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij