Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Liso/Flat

Ilość: 66

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 3 4 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 66

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 3 4 Następna Ostatnia

Kolekcja Liso/Flat

Kolekcja Liso to płytki ścienne produkowane przez hiszpańską fabrykę Ribesalbes. Są to płytki o błyszczącym i matowym wykończeniu z gładką powierzchnią. Kolorystyka kolekcji jest bardzo bogata od klasycznych barw jak biały, brąz, szary i czarny poprzez fiolet, czerwień, żółty i niebieski znajdziemy wszystkie kolory. Jest to kolekcja dla miłośników kolorów pasująca do każdego stylu i wyposażenia, gdzie każdy może znaleść odpowiednią kafle dla siebie. Możemy je również stosować w miejscach publicznego użytku jak biuro czy restauracja, stosując kafle jako element aranżacji nadający ścianą ciekawy nietypowy wygląd układając wzór lub poprzez mieszanie kolorami. Produkowana są w formatach prostokątnym tzw. cegiełki 10x30cm, 10x20cm i 10x40cm. Dostępne produkty to: Liso Blanco, Liso Perla, Liso Plata, Liso Negro, Liso Coco, Liso Limestone, Liso Astor, Liso Oro, Liso Rojo, Liso Naranja, Liso Malva, Liso Rosa, Liso Azul, Liso Avon, Liso Marino, Liso Cobalto, Liso Amarillo, Liso Verde, Liso Sage, Liso Ceniza, Liso Coco, Liso Cacao i Liso Oliva.

 Zastosowanie: płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do holu, płytki na kominek, płytki do przedpokoju. 

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij