Menu

Kategorie

Kolekcja Memories

Ilość: 54

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 3 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 54

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 3 Następna Ostatnia

Kolekcja Memories

Kolekcja Memories to płytki ściennych małych rozmiarów o dekoracyjnym charakterze. Memories to kolekcja, która zawiera prawdziwy duch śródziemnomorski w jeszcze mniejszym formacie. Cztery klasyczne formaty płytek, małe z wyglądu ale duże w emocjach. Memories po polsku wspomnienia to specjalna kolekcja, w której zastosowano techniki produkcyjne przywrócone z systemów rzemieślniczych. Użyto podwójny system wypalania, który pozwala na odtworzenie gradientów kolorów na powierzchni i z efektem spękania, gdy jest to pożądane. Kiss & Dawn to mała płytka sześciokąta o wyjątkowym kształcie z urokliwym efekcie glazury. Smiles & Rain dla których inspiracją były rybie łuski to klasyczna ikona dziewiętnastowiecznego wzornictwa przemysłowego. Jednym z największych wpływów na modernizm była natura i stale pojawiały się motywy kwiatów, roślinności i zwierząt. Looks & Trip - romb to jeden z najbardziej wyjątkowych kształtów w kafelkach, ponieważ daje niepowtarzalny efekt. Jest czysto geometryczny, ale dodaje ruchu. Memories & Moments jeden z najbardziej klasycznych formatów, chociaż jest to format, który istnieje od wieków, odzyskano ten kultowy format cegiełki w jego najczystszej wersji, zarówno w bardziej dopracowanych wykończeniach, jak i z falami i niedoskonałościami wykończeń ręcznych, które nadają niezrównane piękno. Dostępne rozmiary płytek to  6,5x13 cm, 12x12,5 cm, 9,8x16,8cm i 12x13,8cm w kolorach: White, Mist, Smoke, Acqua, Victorian Green i Night.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij