Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Pinemote

Ilość: 36

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 36

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia

Kolekcja Pinemote

Kolekcja Pinemote to kolekcja małych płytek w pastelowych kolorach o kształcie cegiełki z delikatnymi nierównościami. Płytki ścienne Piemonte oferowane są w klasycznym formacie 7,5x15 cm. Piemonte oferowana jest w szerokiej palecie dwunastu różnych kolorów, dzięki której można udekorować każde pomieszczenie. Płytki ścienne produkowane na czerwonym podkładzie o błyszczącym wykończeniu, mogą znaleźć zastosowanie w każdym pomieszczeniu. Są to klasyczne płytki które cieszą się stosowaniem w kuchni, łazience, przy barze i kafejce a nawet w pomieszczeniach publicznych jak restauracje i hotele. Dostępne modele w Ape Łazienki: Piemonte Cream, Piemonte Latte, Piemonte Avocado, Piemonte Chocolate, Piemonte Maroon, Piemonte Graphite, Piemonte Black, Piemonte White, Piemonte Cedar, Piemonte Whisper Sage, Piemonte Appel i Piemonte Tourmaline.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu. 

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij