Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Timless

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Timless

Timless to płytki produkowane na białym podkładzie o rektyfikowanych krawędziach i formacie 30x90 cm. Płytki te zarówno kolorystycznie jak i w strukturze powierzchni przypominają kamień naturalny. Są to płytki ścienne o uniwersalnym zastosowaniu oferowane w dwóch kolorach białym i piaskowym. Kafle Timless łączą w sobie efekt nowoczesności jak i naturalności w kolorystyce, wzornictwie płytek bazowych i dekoracyjnych. Możemy wybierać w trzech dekorach: Hannie o strukturalnej falistej powierzchni, Timless Decor o geometrycznym wzorze i Ursula Mix w stylu mozaiki. Kafle te łączą w sobie zarówno wysoką jakość wykonania jak i modny, ponadczasowy design. Ze względu na swoje cechy kolekcja Timless może znaleźć zastosowanie zarówno w obiektach użyteczności publicznej jak i w pomieszczeniach mieszkalnych, wewnątrz na ścianach np. w przedpokoju, pokoju, salonie, łazience czy kuchni. Dostępne modele całej kolekcji to: Timless White, Timless Sand, Timless Decor Sand, Timless Decor White, Hannie White, Hannie Sand, Ursula Mix Serenity i Ursula Mix Sand.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do korytarzy, płytki do biura.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij