Menu

Kategorie

Kolekcja Tube6

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Tube6

Kolekcja Tube pochłania i odtwarza wibracje, które tworzą witalne rytmy współczesnej metropolii i wszystkie jej niekończące się doświadczenia i hybrydy. Aby uchwycić ten niezwykły poziom intensywności, projektanci stworzyli nowy produkt o charakterystycznym metalicznym stylu, który oferuje nieskończone możliwości dzięki szerokiej gamie formatów, kolorów, wykończeń i specjalnych elementów zawierających ikoniczne elementy współczesnej kultury miejskiej. Efektem jest kolekcja, która łączy undergroundowy nastrój z wielkomiejska elegancją, poczucie komfortu życia z nienaganną styl i zamiłowanie do przestarzałych materiałów z inspiracją do regeneracji, takich jak okna i ściany z opuszczonych budynków. Jest to kolekcja wykonana z gresu o matowym wykończeniu, oferowana w dużych formatach od 60x120cm po 120x120cm aż po 260x120cm. Jest to kolekcja którą możemy stosować na pbodłogowę i ścianę w każdym pomieszczeniu. Są to płytki przeznaczone przez producenta zarówno do pomieszczeniach mieszkalnych i do budynków użyteczności publicznej, restauracji czy hoteli.

Zastosowanie- płytki gresowe: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij