Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Alhambra

Ilość: 5

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 5

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Alhambra

Kolekcja Alhambra to seria białych płytek gresowych w delikatne desenie, nawiązujące do orientalnej sztukaterii która jest symbolem Alhambry. Są to hiszpańskie płytki z oferty fabryki Keros, produkowane w formacie 25x25 o matowej powierzchni. Bardzo eleganckie stonowane płytki patchworkowe, które mogą być głównym atutem aranżacji każdego wnętrza. Alhambra 25x25 to płytki gresowe o bardzo szerokim zastosowaniu, idealnie sprawdzą się jako płytki podłogowe, płytki ścienne jak i płytki tarasowe czy płytki balkonowe. Są to płytki mrozoodporne, o klasie ścieralności PEI4.  Płytki te to ciekawa propozycja do aranżacji pomieszczeń mieszkalnych, kuchni, łazienek, sallonów oraz hoteli, restauracji, kawiarni itp.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki kuchenne, płytki łązienkowe, płytki do salonu, płytki do holu, płytki do przedpokoju, płytki tarasowe, płytki na balkon, płytki elewacyjne.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij