Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Avenue

Ilość: 19

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 19

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Avenue

Kolekcja Avenue to płytki gresowe o matowej powierzchni to produkt dla tych, którzy kochają strukturę materiałów i kreatywność. Jest to kolekcja produkowana z gresu, cechuje się mrozoodpornością i jest przystosowana do układania na podłodze i ścianie. Kolekcja w stylu Patchwork dostępna jest w szerokiej gamie kolorystycznej Avenue Grey utrzymana w odcieniach szarości, klasyczna czarno-biała Avenue Black i Avenue w której znajdziemy wszelkie barwy pastelowe jednak o bardzo delikatnej intensywność koloru. Format charakterystyczny dla tej kolekcji to 18,7x18,7cm. Dostępne kolory to: Avenue Peral, Avenue Rock, Avenue Decor Hydraulik,  Avenue Decor Vintage,  Avenue Decor Arabescos, Avenue Decor Linked,  Avenue Decor Happy, Avenue Decor Round,  Avenue Decor Leaves,  Avenue Decor Square, Avenue Decor Black Egde, Avenue Decor Black Angle,  Avenue Decor Black Lys,  Avenue Decor Black Paper Poetry, Avenue Decor Grey Linked, Avenue Decor Grey Leaves, Avenue Decor Grey Edge, Avenue Decor Grey Angle i Avenue Decor Square.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do korytarzy, płytki do biura, płytki do holu.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij