Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Cordoba Rea

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Cordoba Rea

Kolekcja Cordoba to płytki gresowa o satynowej powierzchni z podzieloną powierzchnią. Płytka o wymiarze 44x44 cm są pochodzenia z hiszpańskiej fabryki. Wzorzysta płytka gresowa o satynowej powierzchni z podzieloną powierzchnią. Powierzchnia płytki składa się z 64 małych kwadratów, na które składają się dwa elementy podobne do litery "L", na środku znajduje się mały czarny kwadrat. Jest to płytka elegancka w stylu glamour marmuropodobna. Płytki przewidziane są do stosowania na podłodze i ścianie w połączeniu można uzyskać ciekawe wzory imitujące dywan. Kolekcja utrzymana w kolorach naturalnych ziemnych, pasuje do stylu rustykalnego, klasycznego lub nowoczesnym. 

Zastosowanie: płytki gresowe, płytki podłogowe, płytki ścienne, płytki do kuchnie, płytki do salonu, płytki na taras, płytki elewacyjne, płytki do łazienki, płytki do przedpokoju, płytki do holu.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij