Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Pop Tile

Ilość: 34

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 34

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia

Kolekcja Pop Tile

Kolekcja Pop Tile hiszpańskiego pochodzenia składa się z płytek gresowych o matowej powierzchni. Kolekcji Pop Tile to synonim stylu Retro płytki o bogatym wzornictwie i kolorystyce przypominają lata sześćdziesiątych. Na kolekcja składają się płytki bazowe zwane Sixties , są to kafle jednokolorowe utrzymane w kolorach ziemnych i  wzorzyste w stylu Retro. Są to  płytki gresowe dostępne w formatach 15x15cm i 29.3x29.3cm. Pop Tile to hiszpańskie płytki o uniwersalnym zastosowaniu, można je układać jako płytki podłogowe jak i płytki ścienne. Płytki z tej kolekcji maja matową gładką powierzchnię i rektyfikowane krawędzie. Ponieważ to płytki gresowe mają powierzchnie antypoślizgową R10 i są mrozoodporne. Seria tych płytek to przykład produktów które można wykorzystać zarówno we wnętrzach mieszkalnych, np. jako płytki łazienkowe, w salonie, jako płytki do kuchni, czy kafle do holu, oraz we wnętrzach publicznych typu hotele, restauracje, biura, sale konferencyjne. Ponieważ są to płytki mrozoodporne możemy je stosować również na zewnątrz na balkonie czy tarasie. Dostępne kolory kolekcji Pop Tile to -płytki bazowe: Sixties Nacar, Sixties Marfil, Sixties Humo, Sixties Marengo, Sixties Celeste, Sixties Ocre, Sixties Amber, Sixties Chocolate i płytki wzorzyste: Wha, Popart, Carnegie, Marquee, Ferus, Fluxus, Bethel, Saville, Cavern, Bonnie, Harris Celeste, Harris Marengo, Janis Marengo, Janis Nacar, Nimbin, Afton, Flaps i Leslie.

Zastosowanie:płytki gresowe, płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki na ścianę, płytki na podłogę, płytki do holu, płytki do przedpokoju, płytki do jadalni, płytki na kominek.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij