Menu

Kategorie

Kolekcja Atelier

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Atelier

Kolekcja Atelier to wielkoformatowe dekoracja, których inspiracją były wzorzyste tapety, które zawsze powracającą do mody a jeśli do tego trendu dodamy zalety ceramiki, efekt jest gwarantowany. W Atelier opracowane zostały bardzo unikalne linie z dekorami Visaya, Pattern i Vasily, które jednocześnie można łączyć ze wszystkimi naszymi produktami. Visayas zainspirowany dżunglą  czy lasem tropikalnym przedstawia motywy roślinne nadając twojemu domowi świeży akcent. Sugerujemy połączenie go z bardziej miękkimi marmurami jak Luna Blanca lub cementem z serii Work a nawet nadając mu bardziej naturalny charakter poprzez gresy drewnopodobne jak np. Koen. Drugi dekor Pattern inspirowany jest minimalizmem, trendem, który rozpoczął się w 1960 roku w Stanach Zjednoczonych, wykorzystując geometryczne linie jako forma wyrazu. Kolory są sekwencją kolekcji Four Season, która doskonale łączy się z monokolorami. Ostatni model jest sztuką abstrakcyjną przedstawia formą ekspresji artystycznej, która próbuje odtworzyć iluzję rzeczywistości widzialnej odmiennej od naturalnej. Wykorzystuje wizualny język formy, koloru i linii, aby stworzyć niespotykaną kompozycję. Z tego trendu narodziła się ściana Wasilij, przerobiona na dzieło sztuki w kolorach naszej serii Tonality. Cała kolekcja wykonana jest na podkładzie gresowym i mimo wysokich parametrów sugerujemy stosowania jej jako okładzinę ścianą. Dostępny format kolekcji Atelier to 120x260cm o rektyfikowanych krawędziach. 

Zastosowanie: płytki podłogowe, płytki ścienne, płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki na kominek, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij