Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Calacatta Gold

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Calacatta Gold

Płytki z kolekcji Calacatta to przykład bardzo wiernego odwzorowania naturalnego marmuru w odcieniach złotym i szarym. Azteka, hiszpański producent płytek ceramicznych zaproponował nam nowe oblicze biały marmur z brązowo złotymi żyłami i szaro srebrnymi smugami imitującymi włoski marmur typu calacata. Są to płytki marmurowe dostępne w dwóch wersjach wykończenia powierzchni, matowe i lapatowane o bardzo eleganckim połysku powierzchni płytek. Te płytki hiszpańskie produkowane są w pięciu rozmiarach, na białej glince jako płytki ścienne w formacie 30x90 i na podkładzie gresowym jako płytki o uniwersalnym zastosowaniu jako płytki podłogowe i płytki ścienne w formatach 30x60, 60x60, 40x120 i 60x120. Płytki gresowe z tej kolekcji są mrozoodporne, dzięki czemu możemy je wykorzystać na zewnątrz obiektów. Dodatkowo płytki ścienne i podłogowe mają rektyfikowane krawędzie, dzięki czemu podnosi się ich wartość użytkowa i walory estetyczne. Do kolekcji tej Azteca proponuje bardzo interesujące dekoracje są to mozaiki w różnych odsłonach i trójwymiarowe płytki dekoracyjne ścienne w rozmiarze 30x90. 

Kolekcja Callacata jest to propozycja płytek ponadczasowych, jest to idealna płytka do pomieszczeń nowoczesnych jak glamour. Dodadzą one szyku, ponadczasowości i elegancji każdemu wnętrzu i mogą stanowić bazę do dalszych zmian w każdym wnętrzu.

Przeznaczenie płytek z kolekcji Callacata: płytki podłogowe, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki tarasowe, płytki marmurowe.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij