Menu

Kategorie

Kolekcja Mindanao AK

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Mindanao AK

Kolekcja Mindanao  to płytki gresowe imitujące kamień o matowej powierzchni to produkt dla tych, którzy kochają strukturę naturalnego i rustykalnego kamienia. Mindanao to płytki w stylu rustykalnym z efektem postarzenia sprawiają wrażenie pochodzenia z zamku czy dworu. Jest to wyjątkowo ciekawa i zdobna kolekcja płytek gresowych do stosowania na podłogę i na ścianę. Kolekcja dostępna jest w kolorze starej biali z przebarwieniami i dekory z czarnym wzorem roślinnym. Powierzchnie tej kolekcji charakteryzują się niuansami, detalami i fakturą przypominającą kamień w odcieniach, wszystkie te elementy dają efekt wyjątkowości. Formy charakterystyczne dla tej kolekcji to 60x60cm. Dostępne kolory to Mindanao, Mindanao Decor, Mindanao Termo 01 i Mindanao Term 02. 

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do korytarzy, płytki do biura, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij