Menu

Kategorie

Kolekcja Blur

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Blur

Kolekcja Blur to kolekcja płytek gresowych o matowej powierzchni w stylu rustykalnym z efektem postarzenia. Płytki w kształcie heksagonalnym o wymiarze 28.5x33 cm dostępne są w dwóch kolorach białym i szarym. Płytki gresowe są mrozoodporne, posiadają matową powierzchnie i możemy je stosować na ścianie i podłodze. Kafle Blur to kolekcja płytek o ciekawym wzornictwie, postarzane utrzymane w stylu vintage które stanowią ciekawe rozwiązanie w aranżacji obiektów mieszkalnych jak i  publicznych typu restauracje, kawiarnie. Dostępne kolory: Blur Blanco i Blur Gris. 

Zastosowanie: płytki gresowe, płytki podłogowe, płytki ścienne, płytki do kuchnie, płytki do salonu, płytki na taras, płytki elewacyjne, płytki do łazienki, płytki do przedpokoju, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij