Menu

Kategorie

Kolekcja Akoya

Ilość: 10

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 10

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Akoya

Kolekcja Akoya to płytki ścienne produkowane przez hiszpańską fabrykę Fabresa. Płytki w kształcie cegiełki o lekko nierównej powierzchni z efektem postarzenia posiada błyszczącą glazurę. Cała kolekcja przypominająca cegiełki w stylu rustykalnym czy retro dostępna jest w wymiarze 10x30cm. W kolekcji znajdziemy również płytki dekoracyjne Akoya Decor z wzorem orientalnym przypominającym wachlarz. Kafle Abalone są idealnym rozwiązaniem do kuchni czy łazienki są też ciekawą alternatywą do zdobienia ścian w biurze, restauracji czy hotelu. Kolorystyka kolekcji: Akoya Keo, Akoya Hina, Akoya Oma, Akoya Ele, Akoya Mele, Akoya Ako, Akoya Decor Oma, Akoya Decor Ele, Akoya Decor Mele i Akoya Decor Ako.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki na kominek, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij