Menu

Kategorie

Kolekcja Menorca

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Menorca

Kolekcja Menorca to płytki ścienne produkowane na czerwonym podkładzie o błyszczącej powierzchni. Kolekcja oferowane jest w trzech wersjach o gładkiej powierzchni z delikatym wzorze przypominającym tkaninę, o gładkiej kwiecistej powierzchni i trójwymiarowej w stylu boazerii. Kolekcja Menorca oferowana jest w czterech kolorach: Blanco-biały, Beige- beż, Marron-brąz i Azul-niebieskim. Są to płytki o bardzo nowoczesnym i zarówno rustykalnym charakterze, jednocześnie mają uniwersalne zastosowanie w każdym wnętrzu utrzymanym stylu rustykalnym, shabby chic, nowoczesnym czy klasycznym. Kafle te to idealna propozycja płytki ściennej do kuchni, łazienki czy salonu do każdego domu, do pomieszczeń publicznych takich jak restauracje, hotele czy sklepy. Dostępne formaty dla płytek ściennych to 30x90 cm układając je na wysokość wydłużą optycznie pomieszczenie.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki na kominek, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij